Bydgoszcz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
569 000 PLN
Powierzchnia
106 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

To nie jest mieszkanie jakich wiele... nietuzinkowe, w rewelacyjnej lokalizacji w ścisłym centrum, dwupoziomowe, 106m z możliwościami adaptacji zarówno dla rodziny jak i inwestora.

Ten wyjątkowy lokal znajduje się na 2 piętrze zabytkowej lecz odnowionej kamienicy, a jego ciekawy i funkcjonalny układ (poglądowe rzuty w galerii) na pewno przypadnie do gustu nowym właścicielom.

Niższy poziom mieszkania ma 63m2, na które składają się:
salon (22m2),
sypialnia (15m2),
kuchnia (8,5m2),
łazienka (6m2)
oraz korytarz (11,5m2).
Dzięki dobremu doświetleniu i wysokim sufitom (ponad 3m) pokoje są jasne i przestronne i reprezentatywne.

Wyższy poziom to:
pokój (25m2),
łazienka (około 4,5m2),
garderoba (9m2)
oraz schody i korytarzyk (około 8m2).

Mimo poddaszowego charakteru jest tu przestronnie i dość wysoko (2,03 - 2,64). W sumie całe mieszkanie ma powierzchnię 106m2, a po podłodze około 110m2.

Dla potencjalnego inwestora istotna będzie informacja, że górny poziom posiada osobne wejście z klatki schodowej (obecnie zaślepione) oraz projekt i pozwolenie na wybicie 2 okien dachowych.

Z racji położenia w ścisłym centrum wszelkie udogodnienia są na wyciągnięcie ręki. Wyspa Młyńska, Stary Rynek, katedra to najbliższe sąsiedztwo. Mieszkając w takiej lokalizacji pod bokiem mamy przepiękne tereny zielone, spacerowe i rekreacyjne nad Brdą, liczne kawiarnie czy restauracje, muzea, galerie, butiki, księgarnie, bibliotekę, plac zabaw, urzędy, wiele punktów usługowych i handlowych. To po prostu plusy życia w sercu tętniącego życiem miasta, a do tego w mieszkaniu jest zaskakująco cicho.

Po więcej informacji zapraszam serdecznie do kontaktu i na prezentację!

Proszę mieć na uwadze, że przedstawione rzuty mają charakter poglądowy i mogą nieco różnić się od rzeczywistych proporcji pomieszczeń. Niniejsze ogłoszenie nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

  • Kierunek okien w pokojach: Wschód, Południe, Zachód
Jakub Stelter

Jakub Stelter

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ritter Eksperci Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Ritter Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą przy Kraszewskiego 7, 85-240 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@rittereksperci.pl… czytaj więcej

 

Nasze oferty