Łochowo, łochowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
220 000 PLN

Zapraszam do kupna działki w Łochowie w wyjątkowej lokalizacji!

Takich działek w Łochowie zostało już niewiele.

Położenie idealnie nadaje się pod gabinet lub inną nieuciążliwą działalność, działka jest dobrze widoczna z Szosy Bydgoskiej!

Działka na powierzchnię 1000 m2 w regularnym prostokącie, a przy działce znajdują się wszystkie potrzebne media: woda, prąd, gaz, kanalizacja.

Parcela znajduje się w otoczeniu domków jednorodzinnych, a jednocześnie w okolicy zlokalizowane jest sporo sklepów, boisko, skatepark, przychodnia, szkoła, kościół, pizzeria, no i dojazd do granic miasta zajmuje kilka minut.

Już wkrótce także świetny dostęp do S5, więc lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z głównymi drogami w Polsce.

Możliwość negocjacji ceny.

Zapraszam serdecznie!

Niniejsze ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu przepisów prawa, ma jedynie charakter informacyjny.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Jakub Stelter

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ritter Eksperci Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Ritter Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą przy Kraszewskiego 7, 85-240 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@rittereksperci.pl… czytaj więcej

 

Nasze oferty